termini, cene in koordinacija:
Ksenija 040 650 665
(ob delavnikih od 13 - 15h)

drugo:
Marko 041 662 484
(ob delavnikih od 10 - 16h)

spletna prijavnica

Ishmech delavnice v Mariboru

Radi plešete in se po plesu vsaj nekaj časa počutite bolje, preden vas spet ujame utrip vsakdana? Se občasno želite izplesati, sprostiti in si regenerirati telo ter spočiti glavo, pa ne najdete ustrezne ponudbe, joge in različnih plesnih vadb pa niste prepoznali kot primerne za vas?

Ishmech [izg. išmeč] je in ni ples, je in ni vadba in je sprostitev.

KDAJ: Termine še usklajujemo in bodo razpisani na osnovi zainteresiranosti za izvedbo delavnic.

Vabljeni tudi na petkove 3-urne delavnice v Ljubljano. Podrobnosti tukaj. Če potrebujete prevoz, nas kontaktirajte na info@drustvo-bindu.si ali Ksenija 040 650 665 (ob delavnikih od 13 - 15h).

Podrobneje o Ishmechu in video

Objave v medijih