Spletna prijavnica

Bindu Točka

Srečanja Bindu Točka so namenjena Bodinovim predavanjem o poti srca in ljubezni. Preživite večer v družbi strokovnjaka, ki je dobrih 40 let posvetil poti srca.

KDAJ: predvidoma spomladi 2017

KJE: Ljubljana

CENA: 18 eur
          10 eur za udeležene, ki obiskujejo katerokoli kontinuirano                 delavnico v društvu Bindu

PRIJAVA: spletna prijavnicanajpozneje do 10.00 h na dan pred dogodkom

58-letni Bodin je predan raziskovalec človekovega delovanja. Zaradi širokega znanja, ki si ga je pridobil na svoji poti, ki ga je vodila tudi v številne odmaknjene kraje po svetu, kjer je staro znanje še živo, in zaradi bogatih izkušenj, ki si jih je nabral pri vodenju različnih delavnic, se v zadnjem času nanj obrača vse več ljudi, ki iščejo pot k srečnejšemu življenju. O ljubezni pravi:

''Če želite spoznati ljubezen, se morate odpreti. Pojdite globoko vase, poniknite v srce. Ugotovite, zakaj vas boli, ko vas nekdo prizadene, pojdite še globlje in globlje, dokler ne najdete vibracije, ki je tako močna, da vas bo neustavljivo potegnila v življenje.'' Preberi celoten prispevek

Bodin bo v letu 2017 tudi vodil cikel delavnic o poti srca in ljubezni. V branje priporočamo nekaj njegovih člankov:

Bodina je že kot 15-letnika resnično zanimalo le, kaj je to človek, kako deluje in zakaj tako deluje. 40 let raziskovanja najrazličnejših svetovnih kultur, neštetih tehnik in predvsem osebnih spoznanj se je prepletlo v paleto tega, kar danes Bodin je. Vedno deluje iz trenutka, vedno je pripravljen v nepripravljenosti. Govori izključno o tem, kar je sam izkusil, spoznal in razumel do potankosti. Odlikuje ga izvrstna sposobnost apliciranja različnih tehnik v vsakdanje življenje. Poudarja, da je najpomembnejša lastna izkušnja resnice, ne pa slepo sprejemanje znanja in verovanja od drugih ljudi. Zato je njegovo vodilo: "Ne verjemi nič, preveri vse."

INFORMACIJE: Tadeja Kern 040 423 719 (ob delavnikih od 14 - 18h); info@drustvo-bindu.si

Opozorilo: Delavnica ni primerna za ljudi s težjimi duševnimi težavami, odvisnike od drog ali nosečnice. Če jemljete kakršna koli zdravila ali imate kakršne koli telesne oziroma psihične težave, o tem pred delavnico obvestite organizatorja. Delavnica je primerna za odrasle od dopolnjenega 18. leta naprej.