termini, cene in koordinacija:
Ksenija 040 650 665
(ob delavnikih od 13 - 15h)

drugo:
Marko 041 662 484
(ob delavnikih od 10 - 16h)

DINAMIČNA MEDITACIJA

12-dnevna OSVEŽITVENA delavnica in/ali priprava na kamp KUNDALINI IN DINAMIČNA: razumeti popolnost

Delavnica je namenjena vsem, ki ste kadarkoli do sedaj že izvajali Dinamično meditacijo, kot osvežitev in poglobitev vašega doživetja.

Delavnico smo razpisali predvsem na željo udeležencev letošnje 3-mesečne dinamične meditacije in 7-dnevnega kampa KUNDALINI IN DINAMIČNA - Razumeti popolnost, ki bo potekal od 27. 4. - 4. 5. 2019 na posestvu JandaLA (Več o kampu in prijava).

KDAJ:

od 13. 4. - 24. 4. 2019, Parinama center

• sobota 13. april od 6 – 9 h
  • nedelja 14. april od 6 – 7 h
  • ponedeljek 15. april od 5:15 – 6:15 h
  • torek 16 april od 5:15 – 6:15 h
  • sreda 17. april od 5:15 – 6:15 h
  • četrtek 18. april od 5:15 – 6 15 h
  • petek 19. april od 5:15 – 6:15 h
  • sobota 20. april od 5:15 – 6:15 h
  • nedelja 21. april 6 – 9 h
  • ponedeljek 22. april od 5:15 – 6:15 h
  • torek 23. april od 5:15 – 6:15 h
  • sreda 24. april od 5:15 – 6:15 h

Za izvedbo delavnice smo prejeli dovolj prijav, zato bomo delavnico izvedli.

Do zapolnitve mest prijave še sprejemamo.

CENA: 180,00 €

Znesek nakažite na TRR organizatorja:

BINDU, DRUŠTVO ZA OSEBNOSTNI RAZVOJ IN PROUČEVANJE STARIH TRADICIJ, KULTUR IN ZNANJ
Vrhpolje pri Moravčah 63
1251 Moravče
št. TRR: SI56 0230 0009 0981 553
sklic: 00 datum plačila
namen: meditacija
*nismo zavezanci za DDV

PRIJAVE: Delavnico je možno obiskovati samo s prijavo na celoten razpisan termin. Prijave sprejemamo do zasedbe mest.

Delavnico bomo izvedli ob prijavi vsaj 10 udeležencev. Sicer si organizator pridružuje pravico do odpovedi delavnice ali zvišanja cene.

Na delavnico se prijavite z izpolnjeno spletno prijavnico, na osnovi katere vam po e-pošti pošljemo medicinski obrazec in vse druge dodatne informacije.

Ko pošljete spletno prijavnico, čez nekaj sekund dobite v vaš e-poštni predal avtomatsko generirano  sporočilo. Če ga ne dobite, poglejte v 'spam/nezaželeno/junk/vsiljeno' pošto. Če ga nimate, prijavnica ni bila pravilno izpolnjena.

Ker je število udeležencev omejeno, si mesto zagotovite čim prej.

INFORMACIJE: info@drustvo-bindu.si
o terminih, cenah, in koordinaciji:
Ksenija 040 650 665 (ob delavnikih od 13 - 15h)
drugo:
Marko 041 662 484 (ob delavnikih od 10 - 16h)

POTREBŠČINE: Meditacijo bomo delali bosi ali v nogavicah. Potrebujete udobna oblačila za prostočasne dejavnosti, ležalno podlogo (armafleks), spalno vrečo ali odejo. Po meditaciji se je možno oprhati.

UDELEŽBA: Za popolno razumevanje meditacije in njenih ciljev je potrebnih precej ur teoretičnih pojasnil in praktičnih navodil. Udeleženec se formalno zaveže, da bo Dinamicno meditacijo obiskoval v celotnem razpisanem programu. Za trajen rezultat je namreč pomembno kontinuirano delo, zato prijava za krajša obdobja ni smiselna in ni mogoča.

OPOZORILO: Delavnice se ne morejo udeležiti psihično zdravljeni ljudje, nosečnice in ljudje s težjimi telesnimi težavami. Prav tako se je ne morejo udeležiti odvisniki od drog. Če jemljete kakršna koli zdravila ali imate kakršne koli telesne oziroma psihične težave, se pred prijavo na delavnico posvetujte z organizatorjem.

Izjave udeležencev

Spletna prijavnica