termini, cene in koordinacija:
Tamara 031 737 043
(ob delavnikih od 12 - 13h)

drugo:
Marko 041 662 484
(ob delavnikih od 10 - 16h)

Podatki za nakazila na TRR

BINDU, DRUŠTVO ZA OSEBNOSTNI RAZVOJ IN PROUČEVANJE STARIH TRADICIJ, KULTUR IN ZNANJ
Vrhpolje pri Moravčah 63
1251 Moravče
št. TRR: SI56 0230 0009 0981 553
sklic: 00 datum plačila

*nismo zavezanci za DDV
davčna številka: 68352336

INFORMACIJE

• terminih, cenah in organizaciji: Tamara Markelj 031 737 043 (ob delavnikih od 12 - 13h)
  • programih, vsebinah in drugo: Marko Knez 041 662 484 (ob delavnikih od 10 - 16h)

LOKACIJA: CENTER PARINAMA

Vse naše aktivnosti, če ni drugače navedeno, potekajo v Parinama centru na naslovu Cesta na Brdo 85. Prostori so prijetni, svetli in topli, parkirišča so tik pred lokacijo in v neposredni bližini.
Povezava LPP je št. 14, smer Vrhovci oz. Bokalce, avtobusna postaja Viško polje.

zemljevid lokacije

Prostori Parinama centra so v velikem poslovnem objektu Esto park. Ko zavijete z glavne ceste (Cesta na Brdo), takoj zavijete desno na parkirišče, peljete do konca objekta (100 m) in tam parkirate. Nato greste levo do drugega skupnega vhoda v stavbo (ožja steklena vrata z nadstreškom). Center Parinama je v prvem nadstropju na desni strani, na koncu hodnika.

poletni kampi 2019