Bindu ples po ognju

Ples po ognju je posebna delavnica, ki v vaše življenje prinese energijo, pogum, boljše telesno počutje, radost in odločnost pri uresničevanju ciljev.

KDAJ: sobota od 14.00 - 24.00: 9. september in 21. oktober

KJE: Zaplana nad Vrhniko. Opis poti vam bomo poslali po prijavi.

CENA: 120,00 eur

V društvu Bindu za ples po ognju ne uporabljamo manter ali drugih tovrstnih pripomočkov. Po ognjeni preprogi ne le hodimo, ampak tudi plešemo. S tem na žerjavici ostanemo dlje časa, zato so njeni učinki globlji in intenzivnejši.

Vodja Bodin ples po ognju vodi skoraj 30 let. Njegove priprave na delavnico so inovativne in kreativne. Dolgoletne izkušnje in neposreden stik z ognjem mu omogočajo, da udeležence varno pripravi na obred. Z direktnim načinom dela, obširnim znanjem in izkušnjami omogoča udeležencem, da presežejo lastne strahove in omejitve ter dosežejo želene rezultate. Poudarja, da je najpomembnejša lastna izkušnja resnice, ne pa slepo sprejemanje znanja in verovanja od drugih ljudi.

Element ognja je transformirana energija Sonca, ki nas napolni z močjo, energijo in ima neskončno kreativno moč.

Zakaj na ples po ognju?
  • za dodaten vir energije proti utrujenosti
  • za samozavest, sposobnost soočanja s konfliktnimi situacijami, za kreativnost in pogum
  • za pristnejše partnerske odnose
  • za izboljšanje zdravstvenega stanja
  • za radost, srečo in igrivost
  • ker je ogenj eden od štirih osnovnih naravnih elementov, ki omogoča najhitrejšo preobrazbo

KAJ S SABO:

- pridite v prostočasnih oblačilih. S seboj prinesite majico za preobleč.
-hlače, ki se jih da lepo zavihat, da hlačnice ne drsijo navzdol
-obutev: superge, po želji tudi natikači
-hrana in pijača v lastni režiji
-piknik stol in/ali podloga za ležanje.

PRIJAVA: Prijave sprejemamo najpozneje do torka pred razpisanim datumom prek izpolnjene spletne prijavnice

INFORMACIJE: Tadeja Kern 040 423 719 (ob delavnikih od 14 - 18h); info@drustvo-bindu.si

Opozorilo: Delavnice se ne morejo udeležiti psihično zdravljeni ljudje. Prav tako se je ne morejo udeležiti ljudje, ki so odvisni od katere koli droge. Zaradi intenzivnosti dela delavnica ni primerna za nosečnice. Če jemljete kakršna koli zdravila ali imate kakršne koli telesne oziroma psihične težave, o tem pred delavnico obvestite organizatorja. Delavnica je primerna za odrasle od dopolnjenega 18. leta naprej.

Izjave udeležencev

Intervju z vodjo