termini, cene in koordinacija:
Tamara 031 737 043
(ob delavnikih od 12 - 13h)

drugo:
Marko 041 662 484
(ob delavnikih od 10 - 16h)

Kvantni intenziv razsvetljenja (kir)

KDAJ: termin še ni razpisan

Ker delavnice izvajamo tudi na osnovi povpraševanja oz. jih izvajamo individualno ali za zaključene skupine, nam sporočite vaše morebitne želje in izdelali vam bomo program.

INFORMACIJE: info@drustvo-bindu.si
o terminih, cenah, in koordinaciji:
Tamara 031 737 043 (ob delavnikih od 12 - 13h)
drugo:
Marko 041 662 484 (ob delavnikih od 10 - 16h)

OPOZORILO: Delavnice se ne morejo udeležiti psihiatrično zdravljeni ljudje, odvisniki od drog, nosečnice, epileptiki ali ljudje s težjimi telesnimi oziroma duševnimi težavami. Če jemljete kakršna koli zdravila ali imate kakršne koli telesne oziroma psihične težave, se o tem pred prijavo posvetujte z organizatorjem. Delavnice se lahko udeležijo odrasli od dopolnjenega 22. leta naprej.

poletni kampi 2019