BINDU POLETNI KAMPI 2018

ESENCA - možnost razumevanja popolnosti

12. - 19. 8 2018

7-dnevni poletni kamp na zaprtem posestvu ob Donavi za resnične iskalce, ki želijo ustvariti novo, višjo kvaliteto zavesti znotraj sebe.

Sveti plesi Gurdjieffa ter druge tehnike, preko katerih spoznavamo, kako delujemo, kako reagiramo, kaj so naše navade, kaj naša osebnost in kaj naša bit. Za aktivacijo naravne inteligence in kemičnih procesov, ki vodijo v novo kristalizacijo človeka ‒ v takšnega, kakršen se je rodil. Za razumevanje tega, kaj je pravzaprav odnos. Za obuditev strasti do življenja.

...preberi več

poletni kampi 2018