PODATKI IN PRIJAVA - KAMPI 2017

Datumi 7-dnevnih poletnih kampov, so:

KDAJ:

Prihod: na dan začetka od 15:00 do 17:00 ure.
Odhod: na dan zaključka do 11:00 ure.

KJE: narodni park Fruška gora v bližini Novega Sada v Srbiji. Podrobneje o lokaciji / 3-D galerija

CENA: Cena je all inclusive in vključuje:
  • 7 nočitev in polni penzion, vse pripomočke, ki so potrebni za izvedbo vseh dejavnosti in delavnic na kampu.

• Bivanje v večjem objektu v eno-, dvo- ali triposteljnih sobah, v samostojnih hiškah z lastno kopalnico, v jurtah s stojno višino ali v šotoru, ki ga pripeljete sami.

• prehrano: domača, iz lokalne domače pridelave. Pijačo: voda, kava, čaj.

• ceno programa: opise programov si preberite v meniju pod posameznim programom.

Cena all inclusive variira glede na to, za katero bivalno kapaciteto se odločite:

CENA:

A: sobe v večjem novem objektu. Cena velja na osebo.

V objektu je 5 sob: 1 v pritličju, 4 v nadstropju. V pritličju je tudi kopalnica s tuš kabino, umivalnikom in straniščem. V nadstropju je stranišče z umivalnikom.

3-posteljna soba* 175 € 450 € 625 €
2-posteljna soba 210 € 450 € 660 €
1-posteljna soba 280 € 450 € 730 €

*na razpolago je 1 triposteljna soba

B: bivanje v samostojni hiški s kopalnico: wc, tuš kabina, umivalnik. Na razpolago so 3 hiške. Vse imajo lastno teraso in manjše dvorišče. Cena velja na osebo.

3 osebe v hiški* 210 € 450 € 660 €
2 osebi v hiški 240 € 450 € 690 €
1 oseba v hiški 320 € 450 € 770 €

*na razpolago je 1 triposteljna hiška

C: jurta: podobno velikemu šotoru s stojno višino. Tla so lesena in dvignjena od zemlje. Jurte so dvoposteljne, opremljene z 2 enojnina posteljema klasične dimenzije, 2 nočnima omaricama, svetilko in predprostorom. Na razpolago je 6 jurt. Sanitarije s kopalnicami so v neposredni bližini jurt. V umivalnici so tudi omarice, kjer lahko pustite potrebščine za osebno higieno.

jurta  175 € 450 € 625 €

D: taborjenje v lastnem šotoru, ki ga pripeljete s sabo

šotor  140 € 450 € 590 €

Če se boste odločili za udeležbo na več kot enem kampu, se bomo dogovorili za popust.

Znesek nakažite na TRR organizatorja:

Letera s.p.
Vrečkova 6
4000 Kranj
št. TRR: SI56020370257957533
sklic: datum plačila
koda: OTHR
namen: POLETJE 2017

*nismo zavezanci za DDV

Pogoje za odjavo si preberite v posameznih spletnih prijavnicah.

Ob morebitni odpovedi delavnice s strani organizatorja vplačani znesek vrnemo v 5 delovnih dneh.

PREVOZ: Do Fruške gore se iz Slovenije lahko pripeljete z vlakom, avtobusom ali osebnim avtomobilom. Z avtom vožnja traja 5,5 ure. Lahko se odločite tudi, da se pridružite drugim udeležencem v avtomobilu, kar se je doslej izkazalo kot najboljša možnost. Stroški prevoza, ki znašajo okvirno 150,00 evrov za gorivo in cestnine v obe smeri, se v tem primeru razdelijo med potnike v vozilu. Lahko se dogovorimo tudi za organiziran prevoz s kombijem. Letališče v Beogradu je od lokacije kampa oddaljeno 50 km oz. 40 min vožnje.

Organizator si pridružuje pravico do spremembe datuma delavnic in kraja izvedbe.

OPOZORILO: Bindu kampa se ne morejo udeležiti psihiatrično zdravljeni ljudje, odvisniki od drog, nosečnice, epileptiki ali ljudje s težjimi telesnimi oziroma duševnimi težavami. Če jemljete kakršna koli zdravila ali imate kakršne koli telesne oziroma psihične težave, se o tem pred prijavo na kamp posvetujte z organizatorjem.

Kampa se lahko udeležijo starejši od 18 let, zasebnost udeležencev na kampu je zagotovljena v skladu z zakonom o varovanju osebnih podatkov.

Če želite svoje bivanje podaljšati za počitniška in turistična doživetja, vam v Bindu kampu nudimo možnost koriščenja prenočišč z zajtrkom, organiziramo pa lahko tudi izlete s čolnom po Donavi in Tisi. Cena prenočišča z zajtrkom: 45,00 evrov.